Weboldalunk karbantartás alatt áll. Az esetleges kiesésekért, hibákért elnézést kérünk. Köszönjük!
H i r d e t é s
Október 2017
KeSzeCsüSzoVa
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Hirdetés

Iskolahét a székelykeresztúri Orbán Balázs Gimnáziumban

Az esemény véget ért.

Ellenőrzött információk

Helység: Székelykeresztúr

Helyszín: Orbán Balázs Gimnázium

Időpont: 2011. Április 11. 11:00 - 2011. Április 14. 21:00

Kategória: Ifjúsági Ifjúsáfi események - RSS hírcsatorna

Szervező: Orbán Balázs Gimnázium Székelykeresztúr

Kapcsolattartó személy: Orbán Balázs Gimnázium

Kapcsolattartó személy telefonszáma: +40 266 242752

Feltöltő: Julia

Feltöltve: 2011. Április 11. 10:52

Megtekintve 763 alkalommal | Szóljon hozzá!
Iskolahét a székelykeresztúri Orbán Balázs Gimnáziumban
2011. április 9-14

Április 9. – Szombat

9:00 - Orbán Balázs-emléktúra, kerékpárral – VI-XII. osztály

Orbán Balázs halálának 121. évfordulóján kerékpárral keressük fel szülőhelyét, sírhelyét és székelyudvarhelyi köztéri szobrát, ahol koszorúkat helyezünk el

 Április 11. - Hétfő


10:00  -  Mesevetélkedő – Step by Step-osztályok

Helyszín: Osztályterem

13:00  -  Ünnepi megemlékezés Orbán Balázs halálának 121. évfordulóján

Helyszín: Orbán Balázs-szobor

14:00  -  Várostörténeti vetélkedő – V. osztály

Helyszín: Könyvtár, olvasóterem

16:00  -  Tudományos diákköri konferencia - IX-XII. osztály

Helyszín: Konferencia-terem (7-es terem)

16:30  -  Kosárlabda-bajnokság - IX-XII. osztály

Helyszín: Tornaterem

19:00  -  A költészet napja

Helyszín: Pipacs Ifjúsági és Kulturális Egyesület terme, Hargita u. 6 sz.

 Április 12. - Kedd

9:00  - Kincskereső verseny - I-IV. osztály

Benedek Elek Általános Iskola, Fiatfalva

10:00  - Szavalóverseny – Step by Step-osztályok

Helyszín: Osztályterem

12:00  -  Tompa László-emlékház meglátogatása – ünnepi műsor

Tompa László Általános Iskola, Betfalva

13:00  -  Anyanyelvi csapatverseny - V-VIII. osztály

Helyszín: Díszterem

16:00  -  Hast du auch daran geDACHt? – országismereti vetélkedő - X-XI. osztály

Helyszín: 22-es terem

17:00  -  Középiskolák futballbajnoksága – IX-XII. osztály

Helyszín: Salakpálya

19:00  -  Versgála

Helyszín: Díszterem

 


 

 

Április 13. - szerda

10:00  - Mesevetélkedő - Step by Step-osztályok

Helyszín: Zeyk Domokos Iskolaközpont Díszterme

12:00  -  Közlekedj okosan! - kerékpárverseny - V-VIII. osztály

Helyszín: Alsó tagozatosok sportpályája

15:00  -  RAyM informatika verseny - IX-XII. osztály

Helyszín: Díszterem

17:00  -  Néptáncbemutató - Step by Step-osztályok

Helyszín: Pipacs Ifjúsági és Kulturális Egyesület terme, Hargita u. 6 sz.

18:00  -  Nagy tavak - egész kicsiben, németországi projekt bemutatója

Helyszín: Díszterem

 Április 14. - csütörtök

8:00  -  Egy szebb, tisztább, mosolygósabb Földért – projektértékelő - Step by Step-osztályok

Helyszín: Zeyk Domokos Iskolaközpont Díszterme

10:00  -  Húsvéti locsolóversek vetélkedője

Helyszín: Benedek Elek Általános Iskola, Fiatfalva

16:00  -  Logika-verseny – IX-XII. osztály

Helyszín: Díszterem

19:00  -  Táncgála, állófogadás

Fellépnek: Mákvirágok Néptánccsoport, Pipacs Ifjúsági és Kulturális Egyesület  táncosai, Flamingó Tánccsoport és Jodál Zsolt X. B osztályos tanuló

Helyszín: -Pipacs Ifjúsági és Kulturális Egyesület terme, Hargita u. 6 sz.

 






Hozzászolások [ Új hozzászolás ]

Nincsenek hozzászólások.

H i r d e t é s
Partnerek Szekelyfold Más Rádió Kreativ Project Székelyszentlelek hircentrumpontro Régió Magazin Erdély TV Duna Stúdió Digital 3 Televízió Star Radio