Weboldalunk karbantartás alatt áll. Az esetleges kiesésekért, hibákért elnézést kérünk. Köszönjük!
H i r d e t é s
November 2017
KeSzeCsüSzoVa
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Hirdetés

A körzeti teremtorna menetrendje - szombat

Az esemény véget ért.

Ellenőrzött információk

Helység: Székelyudvarhely

Helyszín: Városi Sportcsarnok

Időpont: 2013. Január 12. 08:00 - 2013. Január 12. 22:00

Kategória: Sport Sport események - RSS hírcsatorna

Szervező: Városi Sportcsarnok

Kapcsolattartó személy: Városi Sportcsarnok

Kapcsolattartó személy telefonszáma: 0266-213158

Feltöltő: Klára

Feltöltve: 2013. Január 10. 10:12

Megtekintve 436 alkalommal | Szóljon hozzá!
Péntektől vasárnapig tart az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokságban szereplő együttesek teremtornája.
A 32 együttest felvonultató megmérettetés csoportjait hétfőn este sorsolták ki. Elkészült a bajnokság párosítása, lebonyolítása is.

A XVI. labdarúgó teremtorna csoportbeosztása
A csoport: Malomfalva, Oroszhegy, Kányád, Korond SE
B csoport: Udvarhelyi Sporting, Bikafalva, Zetelaka, Szentpéter
C csoport: Betfalva, Kápolnásfalu, Agyagfalva, Hodgya
D csoport: Korondi Ifjúság, Malomfalva II, Székelyderzs, Szentegyháza
E csoport: Szentmárton, Szentábrahám, Szentlélek, Lövéte
F csoport: Farcád, Máréfalva, Felsőboldogfalva, Zetelaka II
G csoport: Farkaslaka, Bogárfalva, Bögöz, Nagygalambfalva II
H csoport: Nagygalambfalva, Szentpál, Farcád II, Siménfalva

szombat január 12
08,00 Malomfalva - Kányád
08,35 Sporting - Zetelaka
09,10 Betfalva - Agyagfalva
09,45 Korond Ifj - Derzs
10,20 Szentmárton - Szentlélek
10,55 Farcád - Felsőboldogfalva
11,30 Farkaslaka - Bögöz
12,05 Galambfalva – Farcád II
12,40 Oroszhegy - Korond
13,15 Bikafalva - Szentpéter
13,50 Kápolnás - Hodgya
14,25 Malomf.II - Szentegyháza
15,00 Szentábrahám - Lövéte
15,35 Máréfalva – Zetelaka II
16,10 Bogárfalva – Galambf.II
16,45 Szentpál - Siménfalva
17,20 Kányád - Korond
17,55 Zetelaka - Szentpéter
18,30 Agyagfalva - Hodgya
19,05 Derzs - Szentegyháza
19,40 Szentlélek - Lövéte
20,15 Felsőboldogf.- Zetelaka II
20,50 Bögöz – Galambfalva II
21,25 Farcád II - Siménfalva

szh.ro







Hozzászolások [ Új hozzászolás ]

Nincsenek hozzászólások.

H i r d e t é s
Partnerek Szekelyfold Más Rádió Kreativ Project Székelyszentlelek hircentrumpontro Régió Magazin Erdély TV Duna Stúdió Digital 3 Televízió Star Radio